Schär | glutenfree Products - כח דגן!

חומרי גלם מובחרים: דגני-על כאוכל איכותי, טבעי ונטול גלוטן


לא כל המוצרים נטולי הגלוטן זהים. לכן אנחנו משתמשים אך ורק בחומרי גלם מובחרים. הודות לסגולותיהם התזונתיות, הדגניים, הזרעים, הארכוביות, כפות-האווז והירבוזיים האלו מהווים אוצרות תזונתיים מבין חומרי הגלם נטולי הגלוטן שלנו. אלו דגני-על אמיתיים, עשירים בחומרי מזון חיוניים באיכות גבוהה. ואפשר לטעום אותם! אחרי הכול, טעם מהנה הוא חלק משמעותי בדיאטה נטולת גלוטן.

החוואים שלנו: גיבורי השדות נטולי הגלוטן

דגני-העל שלנו לא באים משום מקום. בעוסקנו בחומרי גלם נטולי גלוטן, אנחנו בחברת Schär לא מותירים דבר בידי המזל; במקום זה, אנחנו סומכים על הכישורים והניסיון של החוואים שלנו. מוצרינו נטולי הגלוטן לא היו שווים כלום ללא הבטחון שיש לנו בחוואים השכירים המסורים שלנו. לא רק שהם מספקים לנו חומרי גלם נטולי גלוטן באיכות הגבוהה ביותר, אלא שהם נענים אף לדרישותינו הנוקשות ביותר על בסיס יום-יומי – ודרישותינו לעיבוד אדמה בת קיימא גבוהות מאוד. הרי אנחנו רוצים מוצרים נטולי גלוטן שמאפשרים בטחון מוחלט ובו בזמן מעלים את רמת הטעם ואיכות החיים.

נטולי גלוטן ברחבי העולם – הדגנים האהובים עלינו

להנות מחיים ללא גלוטן: ההתפתחות האופטימלית של הטעם והערכים התזונתיים יוצאי הדופן של חומרי הגלם נטולי הגלוטן שמרכיבים את המוצרים שלנו מתרחשת בארצות המוצא שלהם. אנו מביאים את דגני-העל שלנו ממדינות אירופיות בכדי לאפשר לכם מגוון רחב של טעמים נטולי גלוטן.

15 דגני-על: כוכבים בשמיים נטולי גלוטן

הנה סקירה קצרה של חומרי הגלם שלנו והיתרונות התזונתיים שהם מספקים לדיאטה מאוזנת!

מדינת המוצאיתרונות הדגןפופולריים Schär מוצרי
דוחןמרכז אסיהכוח ברזל עם איכויות אפייה מצוינות וטעם שמשתלב היטבPan Rustico, Pan Multigrano
כוסמתמרכז ומזרח אסיהטעימה ואגוזית להפליא B פצצת ויטמיןPane Casereccio, Ciabatta Rustica
אורזסיןמספק אנרגיהPan Blanco, Grissini
שיבולת שועל

 

המזרח הקרובטעימה ובריאה לעור, לשיער ולציפורניים!Avena
תירסמרכז מקסיקוטוב לעיכול ועשיר בוויטמינים, מינרלים וחומצות אמיניותSalti, Digestive Choc
טףטורקיהסופרפוד: מזין ועשיר בסיבים תזונתיים
דורהמזרח אפריקההדגן הזה מצוין לעור ולשיער, וטעים במיוחד בנוסף לכך!Pan Rustico,
קינואהדרום אמריקההמקור הטוב ביותר לחלבון קל לעיכול
ערמוניםאירופההדגן שנודע פעם כ״לחם לעניים״ בעצם עשיר בחומרים מזינים
עדשיםטורקיהעשירים בחלבוני ירקות ובריאים למערכת החיסוניתMix Bread, Mix Patisserie
זרעי פשתןהמזרח הקרובמכילים הרבה סיבים תזונתיים וחומצות שומן עשירות באומגה-3Pan Rustico, Pan Multigrano
זרעי צ׳יהמרכז אמריקהמכילים ברזל, סידן ומגנזיום לצד ויטמינים רבים נוספים
תורמוסים מתוקיםמערב הים התיכוןמעודדים את מערכת העיכול
ירבוזמרכז אמריקהמקור מצוין לחלבון
גרעיני חמניהצפון ומרכז אמריקהדגן עשיר בחומרים מזינים שעושה תחושה טובה בבטןPan Multigrano

מיקוד המחקר: דגני-על נטולי גלוטן

לחם, ביסקוויטים, פסטה וחטיפים: מגוון המוצרים של Schär מותאם למגוון המצרכים הנחוץ לדיאטה טעימה ומאוזנת. אנו שואפים להשתמש בחומרי המזון הבסיסיים הנמצאים בדגני-העל שלנו באופן הטוב ביותר. העבודה הזו מתבצעת בידי המומחים שלנו לשירותי תזונה. אלו נמצאים בקשר מתמשך עם הוועדה המדעית, שהוקמה ב2009, ובנוסף עובדים לצד צוות המחקר ופיתוח שלנו בטריאסט שבצפון-מזרח איטליה מזה שנים רבות. ביחד הם שואפים לוודא שדגני הבוקר נטולי הגלוטן לא נחותים מאחיהם הקונבנציונליים שאינם נטולי גלוטן: עליהם להיות טעימים ולהוות חלק מהותי מדיאטה מאוזנת.

כוח קמח!

בעוד שבעבר הרכיב העיקרי שבו השתמשו בהפקת אוכל נטול גלוטן היה העמילן שבא מאורז ומתירס, כיום אנו שואפים לייצר מחומרי הגלם שלנו יותר ויותר קמחי חיטה מלאה. החומרים התזונתיים, הוויטמינים, המינרלים, חומצות האמינו וכו׳ שנמצאות בקמחים האלו משתמרים בצורה איכותית יותר לאורך תהליך הייצור. דבר זה מאפשר לנו לייצר מוצרים טעימים להפליא המאפשרים לכם תזונה בריאה.

בחזית חומרי הגלם – למען חוואי דגני-העל

דגני-על איכותיים משגשגים בקרקע איכותית. צוות המחקר והפיתוח שלנו עובד לצד גנטיקאים, כימאים, חקלאים ותזונאים על פיתוח חומרי הגלם נטולי הגלוטן שלנו. דבר זה כולל מחקר אודות שיטות חדשניות לעיבוד חומרי הגלם. RE-CEREAL הוא פרויקט מחקר המקדם עיבוד דוחן, כוסמת ושיבולת שועל ברכס האלפים שבין איטליה ואוסטריה כחלק מתכנית שיתוף הפעולה Interreg V-A Italy-Austria 2014-2020. מטרתה לשכנע חוואים באזור זה לעבוד ייבולים אלו כחלופה מבטיחה למונוקולטורה. השאיפה היא להניב דגני-על מהאלפים וליצור נופים תרבותיים מגוונים יותר.