Schär | glutenfree Products - כח דגן!

כח דגן!

מוצרים על פי קטגוריה מרכיבים ועוד

חומרי גלם מובחרים: דגני-על כאוכל איכותי, טבעי ונטול גלוטן


לא כל המוצרים נטולי הגלוטן זהים. לכן אנחנו משתמשים אך ורק בחומרי גלם מובחרים. הודות לסגולותיהם התזונתיות, הדגניים, הזרעים, הארכוביות, כפות-האווז והירבוזיים האלו מהווים אוצרות תזונתיים מבין חומרי הגלם נטולי הגלוטן שלנו. אלו דגני-על אמיתיים, עשירים בחומרי מזון חיוניים באיכות גבוהה. ואפשר לטעום אותם! אחרי הכול, טעם מהנה הוא חלק משמעותי בדיאטה נטולת גלוטן.

החוואים שלנו: גיבורי השדות נטולי הגלוטן

דגני-העל שלנו לא באים משום מקום. בעוסקנו בחומרי גלם נטולי גלוטן, אנחנו בחברת Schär לא מותירים דבר בידי המזל; במקום זה, אנחנו סומכים על הכישורים והניסיון של החוואים שלנו. מוצרינו נטולי הגלוטן לא היו שווים כלום ללא הבטחון שיש לנו בחוואים השכירים המסורים שלנו. לא רק שהם מספקים לנו חומרי גלם נטולי גלוטן באיכות הגבוהה ביותר, אלא שהם נענים אף לדרישותינו הנוקשות ביותר על בסיס יום-יומי – ודרישותינו לעיבוד אדמה בת קיימא גבוהות מאוד. הרי אנחנו רוצים מוצרים נטולי גלוטן שמאפשרים בטחון מוחלט ובו בזמן מעלים את רמת הטעם ואיכות החיים.

נטולי גלוטן ברחבי העולם – הדגנים האהובים עלינו

להנות מחיים ללא גלוטן: ההתפתחות האופטימלית של הטעם והערכים התזונתיים יוצאי הדופן של חומרי הגלם נטולי הגלוטן שמרכיבים את המוצרים שלנו מתרחשת בארצות המוצא שלהם. אנו מביאים את דגני-העל שלנו ממדינות אירופיות בכדי לאפשר לכם מגוון רחב של טעמים נטולי גלוטן.

15 דגני-על: כוכבים בשמיים נטולי גלוטן

הנה סקירה קצרה של חומרי הגלם שלנו והיתרונות התזונתיים שהם מספקים לדיאטה מאוזנת!

מדינת המוצא יתרונות הדגן פופולריים Schär מוצרי
דוחן מרכז אסיה כוח ברזל עם איכויות אפייה מצוינות וטעם שמשתלב היטב Pan Rustico, Pan Multigrano
כוסמת מרכז ומזרח אסיה טעימה ואגוזית להפליא B פצצת ויטמין Pane Casereccio, Ciabatta Rustica
אורז סין מספק אנרגיה Pan Blanco, Grissini
שיבולת שועל

 

המזרח הקרוב טעימה ובריאה לעור, לשיער ולציפורניים! Avena
תירס מרכז מקסיקו טוב לעיכול ועשיר בוויטמינים, מינרלים וחומצות אמיניות Salti, Digestive Choc
טף טורקיה סופרפוד: מזין ועשיר בסיבים תזונתיים
דורה מזרח אפריקה הדגן הזה מצוין לעור ולשיער, וטעים במיוחד בנוסף לכך! Pan Rustico,
קינואה דרום אמריקה המקור הטוב ביותר לחלבון קל לעיכול
ערמונים אירופה הדגן שנודע פעם כ״לחם לעניים״ בעצם עשיר בחומרים מזינים
עדשים טורקיה עשירים בחלבוני ירקות ובריאים למערכת החיסונית Mix Bread, Mix Patisserie
זרעי פשתן המזרח הקרוב מכילים הרבה סיבים תזונתיים וחומצות שומן עשירות באומגה-3 Pan Rustico, Pan Multigrano
זרעי צ׳יה מרכז אמריקה מכילים ברזל, סידן ומגנזיום לצד ויטמינים רבים נוספים
תורמוסים מתוקים מערב הים התיכון מעודדים את מערכת העיכול
ירבוז מרכז אמריקה מקור מצוין לחלבון
גרעיני חמניה צפון ומרכז אמריקה דגן עשיר בחומרים מזינים שעושה תחושה טובה בבטן Pan Multigrano

מיקוד המחקר: דגני-על נטולי גלוטן

לחם, ביסקוויטים, פסטה וחטיפים: מגוון המוצרים של Schär מותאם למגוון המצרכים הנחוץ לדיאטה טעימה ומאוזנת. אנו שואפים להשתמש בחומרי המזון הבסיסיים הנמצאים בדגני-העל שלנו באופן הטוב ביותר. העבודה הזו מתבצעת בידי המומחים שלנו לשירותי תזונה. אלו נמצאים בקשר מתמשך עם הוועדה המדעית, שהוקמה ב2009, ובנוסף עובדים לצד צוות המחקר ופיתוח שלנו בטריאסט שבצפון-מזרח איטליה מזה שנים רבות. ביחד הם שואפים לוודא שדגני הבוקר נטולי הגלוטן לא נחותים מאחיהם הקונבנציונליים שאינם נטולי גלוטן: עליהם להיות טעימים ולהוות חלק מהותי מדיאטה מאוזנת.

כוח קמח!

בעוד שבעבר הרכיב העיקרי שבו השתמשו בהפקת אוכל נטול גלוטן היה העמילן שבא מאורז ומתירס, כיום אנו שואפים לייצר מחומרי הגלם שלנו יותר ויותר קמחי חיטה מלאה. החומרים התזונתיים, הוויטמינים, המינרלים, חומצות האמינו וכו׳ שנמצאות בקמחים האלו משתמרים בצורה איכותית יותר לאורך תהליך הייצור. דבר זה מאפשר לנו לייצר מוצרים טעימים להפליא המאפשרים לכם תזונה בריאה.

בחזית חומרי הגלם – למען חוואי דגני-העל

דגני-על איכותיים משגשגים בקרקע איכותית. צוות המחקר והפיתוח שלנו עובד לצד גנטיקאים, כימאים, חקלאים ותזונאים על פיתוח חומרי הגלם נטולי הגלוטן שלנו. דבר זה כולל מחקר אודות שיטות חדשניות לעיבוד חומרי הגלם. RE-CEREAL הוא פרויקט מחקר המקדם עיבוד דוחן, כוסמת ושיבולת שועל ברכס האלפים שבין איטליה ואוסטריה כחלק מתכנית שיתוף הפעולה Interreg V-A Italy-Austria 2014-2020. מטרתה לשכנע חוואים באזור זה לעבוד ייבולים אלו כחלופה מבטיחה למונוקולטורה. השאיפה היא להניב דגני-על מהאלפים וליצור נופים תרבותיים מגוונים יותר.