Schär | glutenfree Products - קמחים נטולי גלוטן מתוצרת שר

קמחים נטולי גלוטן מתוצרת שר

מוצרים על פי קטגוריה במטבח

בואו לגלות את הקמחים נטולי הגלוטן של שר ואת תערובת האפייה הכי מתאימה לכם. ניחוחה העדין של עוגייה, האווריריות הקלילה של כיכר לחם או האלסטיות של בצק הפסטה…

קמח חיטה מסורתי מכיל גלוטן, ולכן משתמשים בו במתכונים רבים: אין מתחרים לגלוטן. למעשה אין חלבון המקביל לו באיכויותיו. מרגע הכנת הבצק, ע"י הוספת מים תוך ערבוב מכאני, הגלוטן הוא המרכיב האחראי על האלסטיות והגמישות ההכרחיות. במקרה של אפייה ללא גלוטן, איכות הבצק תלויה באיכות ההכנה שבוצעה.

לא כל סוגי הקמח זהים: התערובת עושה את ההבדל

כבר למדנו שקמח חיטה מסורתי מכיל גלוטן ולכן האתגר האמיתי הוא למצוא את השילוב האידיאלי של תחליפים נטולי גלוטן. במקרה של לחם למשל, תכולת העמילן מאווררת את העיסה ומאפשרת לה לתפוח שעה שהקמח מקנה לה את הטעם המיוחד ואת הטריות הממושכת.

שר משתמשת במגוון מרכיבים איכותיים והם הסוד לתערובות הקמח הייחודיות שלנו. אנו משתמשים בקמחי תירס, אורז מלא, וכוסמת, וגם בקמחים שעשויים מעדשים, דורה, דוחן ומשלבים אותם בעמילנים ממגוון ירקות (תירס, תפוחי אדמה, טפיוקה, אורז) ותערובות סיבי ירקות ומסמיכים, ויוצרים מוצרי אפייה דומים מאוד למאפים דומים מקמח במונחים של צבע, טעם, נפח ויציבות.

כדי שהניסויים שלכם באפייה נטולת גלוטן יצליחו, שר פיתחה מבחר מוצרים לשלל שימושי הקמח האפשריים. כל מוצר ומוצר ניחן באיכות מיוחדת שמבטיחה מתכון מנצח.

כללי האלף בית בעבודה עם הקמחים של שר

תערובת לכל מתכון: אם הקמח הנכון תתפלאו כמה קל ללוש בצק נטול גלוטן!

 

 

  •  | Mix B Bread Mixלחם התערובת של שר – תערובת ב :'התערובת האידיאלית לבצק מחמצת על כל צורותיו: לחם, לחמניות, חלה קלועה, פוקצ'ה, פיצה ואפילו מאפים מתוקים כמו פנטונה. אפשר ללוש את התערובת בכמה שלבים פשוטים כמו שלשים לחם מסורתי ולעצה מהבצק כל צורה שתבחרו. זהו מקור טוב לסיבים. אפשר להשתמש בתערובת באופה לחם בשילוב עם קמחים מעדשים או מאורז מלא.
  •  | Mix C Patisserieלחם התערובת של שרתערובת ג' – עוגות ועוגיות: תערובת אידיאלית להכנת עוגות לסוגיהן – עוגות ספוג, מאפינז, טארט, עוגיות פריכות ומאפים מתוקים נימוחים בפה. בזכות ההרכב של הבצק העוגות שומרות על טריותן גם ביום שאחרי. התערובת אינה מכילה סוכר ולכן ניתן להמתיק אותה ככל העולה על רוחכם!
  •  | Mix it! Farinaערבב את זה! התערובת האוניברסלית של שר : התערבות המגוונת ביותר שלנו, מושלמת למאפים מתוקים או מתובלים. התערובת מתאימה לאפיית כיכרות לחם, עוגות, עוגיות ולחמים או להסמכת רטבים וקרמים.

כל ההתחלות קלות עם שר!

קמח הוא מרכיב חשוב במטעמים רבים. אך אם אתם מתכננים לצלול לעולם המרגש של אפייה נטולת גלוטן, כדאי שתיזהרו… חשוב להקפיד על הכללים הבאים!

אל תשתמשו במתכוני קמח רגיל לבישול ואפייה בקמחים נטולי גלוטן! לפניכם כמה כללים בסיסיים ועצות להכנת מטעמים נטולי גלוטן בפעם הראשונה.

וכך אחרי תרגול קל תכינו את המתכונים האהובים עליכם בקלי קלות בעזרת ההכנות החינמיות שלנו.

אם לא השגתם את התוצאות המקוות בניסיונות הראשונים – אל ייאוש! מהר מאוד תעלו על דרך המלך, תבשלו בחדווה ובביטחון וגם תאלתרו כשצריך. למשל אם העוגיות שהכנתם מתפוררות לכם, שפכו אותן לשקית אוכל ורסקו אותן באמצעות מערוך; הוסיפו מעט חמאה וערבבו והנה קיבלתם בסיס לעוגת גבינה!

הלחם התפקשש לכם? אז חיתכו אותו לקוביות קטנות, תבלו מעט, טגנו קלות והנה לכם קרוטונים נהדרים למרקים ולסלטים.