שר – עשוי מהטוב ביותר שלנו

מוצרים על פי קטגוריה

ב-Schär האמנו מאז שנת 1922 שלא משנה כמה הדברים ישתנו, לאוכל יהיה תמיד את הכוח להפגיש אותנו.

… ולאחרונה יצא לנו באמת לבדוק את הטענה הזאת ולהיווכח בנכונותה. לכן יש לנו יותר ביטחון מתמיד בכך שלכל אדם ואשה יש מקום חשוב מאוד ליד השולחן.

הדרך הטובה ביותר לגרום לכולם להרגיש בבית היא להכין ארוחה טעימה ומחממת שכולם ירגישו מוזמנים לשבת אליה. לכן, אנחנו ב-Schär משתמשים אך ורק ביבולים ובדגנים הטבעיים  נטולי הגלוטן  הטובים ביותר כדי להתאים לטעמם וצורכיהם הייחודים של כל אחד ואחת.

עבורנו, הדבר החשוב ביותר הוא לא רק ליצור מוצרים טובים ונטולי גלוטין, אלא גם להבטיח שהמוצרים מדגישים את מה שהכי טוב בנו.

האוכל מאחד אותנו סביב השולחן שבו אתנו!

ואף שכרגע איננו יכולים לשבת סביב אותו שולחן, קרובים לידידינו וקרובינו – אנו מצפים לימים שבהם נוכל להיסב שוב סביב מאכל כלשהו עם אהובינו. התרווחו לאחור עם חטיף וכוס תה חמה, או קפה, ותיהנו מהסיפור שלנו, שאנו די גאים בו:

מרכיבים מובחרים להנאה מקסימלית

ב-Schär אנחנו מחויבים ליצירת טעמים מדהימים עם היבולים והדגנים נטולי הגלוטן הטובים ביותר. לכן במשך שנים רבות שיתפנו פעולה עם חקלאים הקשורים עמנו בחוזה, מכל אירופה היפיפייה והירוקה, ואנו קונים ישירות מהם את המרכיבים החשובים ביותר. בכך אנו מבטיחים שליטה מלאה מהזרע עד המזלג ! האגרונומים המיומנים שלנו מבקרים בשדות כדי לבדוק את איכות השתילה והקציר, כמו גם לבדוק את היישום הנכון של שיטות עיבוד בנות קימא לשפר את מאזן המים בתוך הקרקע. שיטות אלה מפחיתות את הצורך בדישון ועוזרות לשמור על איזון טבעי לחלוטין בקרקע. כך אנו מיצרים מוצרים שאינם דורשים חומרי שימור אבל עומדים בתקני האיכות הגבוהים שלנו.

זו היכולת שעושה את ההבדל

האיכות מתחילה בכל אחד מאיתנו. לכן המוצרים שלנו לא רק עשויים מהמרכיבים הטובים ביותר – הו, לא – אלא שאפשר להרגיש בטעם בלהט שבכל אחד מעובדינו ובכל מוצר ממוצרינו בנוסף למחויבות אנו מדגישים מאוד את נושא המחקר והפיתוח (הנוספים) של המוצרים שלנו כדי להציע לכם טעם, גמישות ואיכות בכל יום ויום. ולבסוף, יש לנו את האופים שלנו שמבטיחים שהלחם הטרי, העדין והפריך, או שהחטיפים והביסקוויטים המלוחים או המתוקים ינחתו בצלחת שלכם ממש מתי שאתם רוצים וצריכים. אנחנו ממוקמים בלב האלפים של צפון איטליה ויש לנו משרדים מקומיים בכל העולם, בגלל שאנו תמיד שואפים להיות קרובים אליכם כצרכנים ולצרכים המקומים שלכם. מאחורי הקלעים כל העובדים שלנו עובדים מדי יום

  • כדי להבטיח שתוכלו ליהנות ממוצרים טעמים ומזינים באיכות הגבוה ביותר
  • להקשיב לצרכים שלכם, לשאלות ולבעיות שלכם ולעזור לכם מתי שאתם צריכים את זה
  • להביא את המוצרים שלנו לסופרמרקט הקרוב ביותר,
  • לקדם את מחקר מחלת הצליאק והתזונה נטולת הגלוטן,
  • ולספק לכם טווח רחב של שירותים ומתכונים שיהפכו את חייכם נטולי הגלוטן לקלים יותר

ביס אחר ביס, ולעיסה אחרי לעיסה!

עשוי עם מיטבכם!

אנו מנסים לענות מדי יום ביומו על הצרכים התזונתיים המיוחדים שלכם, קטנים כגדולים. לכן אנו רוצים להציע לכם מגוון מוצרים טובים נטולי גלוטן. מהלחמים העדינים והטעימים, דרך החטיפים והביסקוויטים המלוחים או המתוקים ועד לקמח. מנטול גלוטן לנטול לקטוז, מטבעוני ועד נטול חומרי שימור – לכל אחד הזכות ליהנות ממזון שמתאים לסגנון החיים שלהם ולצורכיהם התזונתיים. הפילוסופיה הדמוקרטית הזאת מייצגת אותנו משנת 1922, והפילוסופיה הזאת תמשיך להילחם על כל יום ויום.